Przejdź do głównej zawartości

ALBUMIK SPACER

ALBUMIK 15-15CM ZE ZDJĘCIAMI, ZE SPACERU NA STADIONIE KIECEKIM. KOLOREM DOMINUJĄCYM BRĄZ, PAPIERY FANCY PANTS- PAPA. NA PIERWSZEJ STRONIE BEDZIE JESZCZE UMIESZCZONY BILECKI TIMA HOLTZ'A - STORY - JAK DOJDZIE :)
MÓJ ANIOŁ MA ROK - DOKŁADNIE 14.06.2008.MIKOŁAJ PRZYSZEDŁ NA ŚWITA, A JA MAM WRAŻENIE, ŻE TO BYŁO WCZORAJ
MIKOŁAJ AMATOR MLEKA NIE BARDZO WIE JAK SIĘ ZABRAĆ ZA TORT


KUBUSIOWI TORCIK BARDZO SMAKUJE I CO NAJWAŻNIEJSZE MIEŚCI SIĘ NA CIĘŻARÓWIE :)
RZADKO JESTEŚMY Z DZIEĆMI W DOMU. STARAMY SIĘ IM JAK NAJWIĘCEJ POKAZAĆ. NIE CHODZI O DALEKIE WYPRAWY (CHOĆ ROBIMY I TAKIE KILKA RAZY W ROKU), TYLKO O WSPÓLNE SPĘDZANIE CZASU I ŚWIETNĄ ZABAWĘ, POZNANIE NAJBLIŻESZJ OKOLICY.
W TEN WEEKEND OFERTA KULTURALO- IMPREZOWA BYŁA BARDZO BAGATA.

OCZYWISCIE WIELE ATRAKCJI - POKAZY LOTNICZE I SPADOCHRONOWE. KUBUŚ (PRZYSZŁY STRAŻAK) OCZAROWANY SAMOLOTEM LASÓW PAŃSTWOWYCH PRZEZNACZONYM DO GASZENIA. A I TACIE NA WIDOK SPADOCHRONIARZY ZAKRĘCIŁA SIĘ ŁEZKA W OKU NA WSPOMNIENIE WŁASNYCH SKOKÓW.
ŚWIĘTO CHLEBA - MUZEUM WSI KIELECKIEJ - TOKARNIA
PRZESTRZEŃ DO BIEGANIA, WIELE DO ZWIEDZANIA I KUPIENIA (KRAMY PEŁNE DOMOWEGO JEDZENIA, WYROBÓW SZTUKI LUDOWEJ, RĘKODZIEŁA). KUBIE NAJBARDZIEJ PODOBAŁ SIĘ WIATRAK I SZKOŁA :)Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Albumik ze zdjęciami z wakacji. Wczoraj mieliśmy sprzątaniowo - twórczy dzień.Robiliśmy samoloty z rolek po papierze toaletowym. Oto co nam wyszło Natomiast wieczór spędziliśmy w Kieleckim Teatrze Tańca na spektaklu pt."Dziadek do orzechów". Serdecznie go polecamy dla małych i dużych. źrodło:http://www.ktt.pl/onas/index.php?url=ogloszenia&id=19#galeria

TIlDY